הורוסקופ   
    ה ו ר ו ס ק ו פ
01/06/2014
 
 
תאומים:
 
 
השבוע יעלה על הפרק הרצון שלכם לצאת לחופש ולממש קצת בילוי או הנאה ,משהו לעצמכם. בעבודה: מאבקי כוח שלכם עם עצמכם,מיציתם,מחכים לתפקיד חדש אין תשובות,מה עושים,ממתינים.
עסקים: שבוע של הצלחה גדולה בחתימות על חוזים ,על הפרק יעלה   שנוי מקום. כל עיסקה חדשה תצליח השבוע. פנויים: רבים סיימו קשר לאחרונה משתלים להנות מהחופש,לא אוהבים להיות לבד ומנסים לעבור לסדר היום ,בשבוע כבר תתחברו להכרות חדשה בסופשבוע.
 
 
סרטן:
 
 
תקופה קשה אתם עוברים ,חוסר אנרגיה,עייפות,תחושו  חולשה.
בעבודה: עומס רב מלווה אתכם רבים מכם חושבים שאולי הגיע הזמן לסיים כאן את הקריירה. רבים כבר שולחים קורות חיים ומחכים לתשובות. למתחילים מקום חדש הצלחה. עסקים: שתי עיסקאות טובות יצליחו השבוע. פנויים: כעס שלכם על בני/בנות הזוג יביא אתכם למצב של  סיום הקשר ופליטת פה שלכם עלולה להרוס את הקשר.
 
 
אריה:
 
 
שבוע קצת הפכפך, אתם למען כולם ולא למען עצמכם לאחרונה וחבל זיכרו שאתם קיימים הויתור העצמי שלכם,משאיר אתכם בחוסר אנרגיה. בעבודה: אתם בפני החלטות חדשות, בעבודה מאבקי כוח מול הממונים שלכם לטענתכם ביקשתם תנאים אחרים או קידום וטרם נעשה. עסקים: שבוע שבתחילתו בעסקים יהיה מלווה בקשיים וענייני חוק יעסיקו אתכם ולקראת סופש'  יהיה לכם קל יותר. פנויים: בקשר קיים תחושת הצד השני שאתם משתלטים על הכול ומרגישים קצת חנק,עשו חושבים והבהירו דברים. קשר רציני חדש יתחיל השבוע ביום רביעי.
 
 
 
 
 
 
בתולה:
 
אתם קצת אופססיביים לסביבה שלכם, הכול בשליטה שלכם,זה לא כך לא טוב שתיקחו הכול על עצמכם, אתם ניזוקים מזה. בעבודה: פרויקט חדש שיטילו עליכם יהיה  קשה בהתחלה ועם הזמן יוקל עליכם קחו דברים בקלות.ותצליחו. עסקים: תחושת תיסכול וירידה בעסקים לאחרונה בעסקים בידקו לצורך העניין מה לא נכון בניהול העסק .בהמשך תהיה לכם הקלה עסקה חדשה שחיכיתם לה זמן רב,תתממש השבוע ביום שני. קניית נכסים או קניית רכבים והחלפתם יצליחו השבוע.
 
 
מאזניים:
 
 
תקופה טובה לכם יותר מתמיד,מצב רוח טוב יותר דברים מסתדרים.
בעבודה: אלו שהתחילו מקום עבודה חדש,בידקו היטב את החוזה והתנאים, ייתכן שתמצאו משהו שאינו מתאים לדרישות שלכם. עסקים: המצב הכספי קצת ירוד,מצאתם פתרון כלשהו לקידום העסק, וזה עדיין לא עשה לכם את זה ,טרם הרווחתם כסף המתינו מעט שדברים יסתדרו
פנויים: במערכת יחסים קיימת אתם במצב של שנינו יחד וכל אחד לחוד, כדאי להקשיב לצד השני ולשתף ואז תיזכו לפעילות משותפת
 
עקרב:
 
 
לעיתים ההתנהלות שלכם  קצת ילדותית, סחבת העבר שלכם בכל נושא
מובילה אתכם  מיום ליום קשה יותר,שיכחו את העבר התעסקו בהווה. בעבודה:זקוקים לכם מאוד ותמיד אתם מוקד העניינים,אל תזלזלו בזה,אתם אמורים בקרוב להתקדם,סבלנות. עסקים: קשר חו"ל נידחה בשבועיים לטובת העניין,ייתכן ששותפות כלשהיא שאמורה להתרחש ולחתום על חוזה לא תתבצע וזוהי תוצאה במקביל לדחיית נסיעה לחו"ל.
פנויים: קשר מן העבר מעיק ומציק לכם,התחלתם כבר קשר חדש וזה יפריע לכם, עליכם לבדוק את עצמכם ולא לעשות טעויות העבר הם יחזרו להיות כפי שהיו תמיד.  
 
קשת:
 
יוצאים להתאוורר נוסעים,מטיילים, חופש חו"ל.בעבודה: הזדמנות חדשה,בלתי חוזרת,מהפך תפקיד חדש. האם כדאי ללכת על ההצעה הזו האקראית ברור שכן זוהי פריצת דרך לקידום. עסקים: עיסקאות חו"ל מוצלחות מאוד,השבוע עסקי נדל"ן יצליחו בגדול. פנויים: קשר חדש יתחיל וילהיב אתכם מאוד בהתחלה ולאט לאט יפסיק להלהיב כי תכירו דברים אחרים בקשר. פיקחו עיניים.
 
 
גדי:
 
 
תקופת עומס עומדת בפניכם, כולם מצפים מכם להרבה כך הרגלתם את המצב.בעבודה: אתם צריכים לקבל החלטה השבוע בהתאם למתרחש,אם תקבלו קידום השבוע תצליחו להמשיך במקום הקיים ואם לא תצטרכו להחליט אחרת .עסקים: הנושא הכספי של העסק מעורער קצת ישנם שותפים איתכם ונוצרה מחלוקת בכל מיני נושאים,יש סיכוי שלא תצליחו להסתדר בשותפות הזו. פנויים: במערכת יחסים קיימת אתם מרגישים ויתור עצמי ,ולחיות מתוך פשרה אינכם מסבירים את עצמכם ואין מי שיבין אתכם,הבהירו את עצמכם יבינו אתכם יותר.
 
 
 
דלי:
 
הישרדות,כך נראית התקופה הזאת. קשה לכם להתמודד מרגישים שהכול על גבכם,בית משפחה סביבה ילדים,זה אתם.
בעבודה: אתם משקיעים את כול כולכם במקום העבודה ומרגישים שאין שכרה בצידה ואין זה מצדיק שכך תמשיכו לגירסתכם במקום הנוכחי,זה הזמן להגיע להידברות עם הממונים,ולהבהיר את המצב ,ייתכן שהבהרתם לא בצורה מדוייקת וחשבתם שזה מספיק.
עסקים: ייפתחו עסקים חדשים ורובם עם שותפויות,קשרי חו"ל יצליחו.
 
 
 
 
 
דגים:
 
שבוע מוצלח בעשיה,אך מלווה במאבקי כוח שלכם להשיג מטרות חדשות בחיים. בעבודה: המטרה והשאיפה שלכם להצליח להגיע לתפקיד אחר ובכיר,תצטרכו  לשתף את הממונים לכם,וייתכן שתצטרכו לעבור מבחנים, אתם חסרי אמון במקום כדאי להיות אופטימיים בחוסר אמון לא משיגים דברים. עסקים: שבוע מוצלח וממומש,כל שתרצו ותבקשו השבוע תצליחו לממש,כל הפירות תקטפו עכשיו. היזהרו משותפות חדשה. פנויים: הכרויות חדשות חיזורים,אתם מחוזרים מאוד הבחירה היא קשה,אצל רבים קשר העבר עדיין קיים בתוך הלב שחררו.
 
 
 
טלה:
 
 
אתם בשבוע של בניה חדשה ובכל נושא. בעבודה: קשה לכם אתם שואפים ליותר ומתפשרים על מה שיש זה אינו הזמן לחפש משהו אחר זה לא אפשרי. עסקים: פתיחת עסק חדש ובתחום אחר במקום העסק הקיים אצל רבים יתרחשו שנויים כאלו ואחרים, ההחלטות קשות ואין הרבה ברירות. פנויים:קשר קיים קצת חונק אתכם ואתם  מרגישים שזוהי תקופה לא קלה זהו  שיעור עבורכם איך להתמודד.
 
 
 
שור:
 
תקופה לא קלה,הכול על גבכם זהו מצב סטטי שאתם חיים אותו מזה שנים רבות כולם רגילים שאתם זה כולם. בעבודה: פיטורין,צמצומים במקומות מסויימים,חוסר וודאות. עסקים: שימו לב למיסים שלא תשכחו ישנו מס שלא שילמתם מזמן ייתכן חשמל אל תתפלאו ממכתב לא צפוי. עסקים: תקופה לא קלה אתם אופטימיים ומשתדלים לדאוג למשקיע או אדם נוסף לקידום העסק. פנויים: קשה לכם בקשר קיים,ייתכן שתחליטו להתפרץ והצד השני יפגע שימרו על איפוק, אתם עלולים להרוס את הקשר ולא זה מה שאתם רוצים
 
 
 
שבוע טוב
 ה ו ר ו ס ק ו פ
01/05/2014
 
שור:
 
 
 
תחום הלימודים ונסיעות לחו"ל מעסיקים אתכם. כספים: לחץ נוראי,עד שתסתדרו תוך חודש והכול יחזור לקדמותו. בעבודה: אל תוותרו על העקרונות שלכם אם ביקשתם משהו וטרם הגיע מעט סבלנות, לא להרים ידיים,כבר שבוע הבא בשורה טובה. עסקים: שבוע קצת לא קל עבורכם חובות מיסים,עניינים משפטיים,סיגרו מעגלים אלו השבוע ושבוע הבא יוקל לכם. פנויים: הכרות חדשה תתחיל ותראה לכם עם ספקות בוודאי שאתם חדשנים מידי, בהמשך תגיעו למסקנה שזהו קשר טוב ורציני
 
תאומים:
 
 
הפנויים: השבוע יחגגו הכרות חדשה ומרגשת מה שמזמן לא היה היכונו להנות מרומן לא בהמשכים אלא עם אריכות ימים. בעבודה: יש בכם ת הרצון להתקדם ושאיפות חדשות אתם עם קצת חוסר בטחון,הגישו מועמדות לתפקיד בכיר זה ייקח זמן ולבסוף יתגשם,סבלנות.
עסקים: נסיעה לחו"ל על הפרק לצורך שותפות חדשה תידחה לשבוע הבא.
 
 
סרטן:
 
 
הקפידו על הבריאות שלכם והקשיבו למה אומר ליבכם תקופה לא קלה עבורכם,בדיקות שגרתיות רצויות. עבודה: מחכים לתשובה ואכן השבוע תקבלו בשורה טובה על תפקיד ניהולי שביקשתם. עסקים: עניין משפטי שהעסיק אתכם יסתיים בטוב בדיוק כפי שרציתם ולטובתכם.
פנויים: זמן רב אינכם משתפים את הצד השני מרגישים ריקנו היגיע הזמן לשתף בכדי לחזור לימים הטובים של האחדות שהיתה.
 
 
 
 
 
 
 
 
אריה:
 
 
למדתם להיסתפק במה שיש , וקצת פוחדים מלהיסחף בהשקעות שמעבר ליכולות שלכם. בעבודה: חושבים על פרוייקט חדש שיש בו קשר חו"ל רבים מכם יתחילו אותו רק לאחר שהשבוע תתבשרו שאפשר להתחיל אותו, מקור שחיכיתם לו מזמן יבשר לכם התחלה חדשה. עסקים: יצירה חדשה באופק,רק בחיתולים תוך 3 שבועות תצליחו  להשיג את כל הנתונים להצליח להגשים אותה. פנויים: מציאת זיווג חדש לכם השבוע
רבים מכם מוכנים להתפשר ,חיי זוגיות הם לא פשרה הם הדדיות ואהבת אמת.
 
 
בתולה:
 
רגישות בבריאות השבוע. ענייני ספים ידאיגו אתכם.
בעבודה: אי הבנות חילוקי דעות יתרחשו בניכם לבין הממונים שלכם
ולקראת סופשבוע תגיעו להבנות ולתובנות לאחר שבוע של  אי הבנות.
אלו שיתחילו מקום חדש לא יהיו שבעי רצון,לא זה מה שחיפשתם.
עסקים: רעיונות חדשים בגדר מחשבה ,שותפויות חדשות על הפרק. פנויים: קשר חדש יתחיל קשר טוב יותר ממה שתם מכירים, לא תבינו איך זורמים הדברים יפה ומהר מהצפוי.
 
 
 
מאזניים:
 
 
שנויים לטובה החודש לבני המזל,עבודה חדשה,שנוי מקום מגורים וכל המחשבות העולות על דעתכם הינם בגדר שינוי בחיים. בעבודה: אתם לוקחים על עצמכם אחריות גדולה ויותר ממה שמוטל עליכם, ייתכן שיציעו לכם תפקיד נוסף או חדש,אל תסרבו תישקלו מה אתם מעדיפים.
עסקים: קשרי חו"ל ועסקאות עם חו"ל יצליחו השבוע. פנויים: קשר חדש קשר טוב מלא אנרגיות חיוביות ,אתם מבולבלים קשר העבר טרם נותק מעליכם.
 
 
 
 

 
 
 
עקרב:
 
 
החזר כספים שמגיע לכם ממקור מסויים יסייע לכם להסתדר בעניין הכספי טוב יותר מהתקופה האחרונה בה הייתם בקשיים.
בעבודה: אל תתלוננו אתם עושים מעל המוטל עליכם מוותרים על עצמכם אלו התוצאות כך הרגלתם את המצב. קשה להתמודד אכן. בקרוב קידום שלא צפיתם. עסקים: תחילת השבוע קשיים ילוו אתכם לקראת יום חמישי בשורה טובה בהקשר לפרויקט חדש שיצא לאור ויצליח. חוזה ייחתם בהצלחה. פנויים: קשר חדש יתחיל,אתם כבר יודעים שזה לא זה,זהן תגר בעבורכם לראות מה יהיה הסוף.
 
 
קשת:
 
 
כספים מדאיגים אתכם השבוע, כדאי להרגע מקורות ההכנסה שלכם יפתיעו השבוע והמצב ישתפר בקרוב מאוד.
בעבודה: התלבטויות,מחשבות הגעתם למסקנה שמיציתם במקום הנוכחי, וברור לכם שין אפשרות כרגע לעזוב או לחפש המתינו להחלטות חדשות שלכם, ולהתבהרות הדברים. עסקים: שבוע של התלבטויות עם שותפים,על הניהול שאינו משביע את רצונכם. פנויים: קשר חדש שהתחיל אתם שורדים בו לבד ובשקט במקום להסביר מה קשה לכם,שתפו את הצד השני וראו שיוקל עליכם.
 
 
גדי:
 
 
נסיעה לחו"ל על הפרק ,מתוכננת לשבוע הזה ,תהנו מאוד הגיע הזמן.
כספים: היזהרו מהוצאות מיותרות.בעבודה:אתם מרגישים מותשים,אך ממשיכים לפתח רעיונות חדשים, ותצליחו רעיון אחד לממש כבר השבוע.
עסקים: ענייני הכספים קשים במיוחד השבוע,עסקה חדשה שנקבע לשבוע תידחה לשבוע הבא , קחו את הזמן חישבו ותצליחו לשנות דרכים מסויימות לנהוג אחרת. פנויים: בקש קיים הויתור העצמי שלכם ממשיך דרכו,אניכם למדים שלא כך צריך להמשיך,הכרות חדשה ומעניינת ביום  חמישי.
 
 
 
 
 
 
דלי:
 
 
אתם רגישים מידי השבוע ויותר מתמיד,לוקחים ללב כל דבר למקום הקשה. בעבודה: יצירות ורעיונות חדשים שאתם תעלו על הפרק יצליחו להוביל אתכם למקום טוב יותר ולקידום בקרוב. עסקים: קצת מבולבלים בעסקים,אך בשורה טובה תפתיע , בקרוב, דווקא ממקום שלא חשבתם עליו,עסקה טובה תצא לאור השבוע. פנויים: קשר מן העבר אמור לחזור שוב לחיי רבים מכם אתם אינכם בטוחים שזה מה שאתם רוצים, זיכרו שאצל רבים הקשר החדש מוכיח את עצמו
 
 
דגים:
 
כספים: לאחרונה המצב השתפר. בעבודה: אתם מקצועיים מאוד והממונים מרוצים מכם, יתעורר ויכוח שאינו קשור אליכם כדאי שלא תתערבו בו כלל. עסקים: סכום כסף יגיע אליכם במפתיע  ממקום ששילמתם שם יותר בענייני מיסים. פנויים: בארוע חברתי או מפגש כלשהו תכירו קשר חדש, הקשר יוביל למקום רציני ,אתם ביקורתיים מידי.
 
 
טלה:
 
שבוע ללא מחסומים.עם התחלות חדשות. רבים מכם מחפשים שנוי בתחום העבודה או שנוי מקום העבודה,זהו זמן לא כדאי לשנויים בעבורכם. עסקים: שנויים,החלפת שותפויות,שנוי בעסק תחלופת עובדים,הכול משתנה היו זהירים במעשיכם. פנויים: אתם לחוצים,ורגישים מתמיד,בזוגיות לעיתים פותחים הכול וצריך להיות הדדים,ולא צודקים,קשה לכם להתמודד, אל תכנסו לויכוח ובמקום זה שתפו את הצד השני,והסבירו היכן הקושי שלכם.
מאת: אילנה שרף מתקשרת\נומרולוגית

מיסטיקנים און ליין


 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה

 • השירות ניתן מגיל 18 ומעלה. 
  עלות שיחת ייעוץ רק 9.90 ש"ח לדקה 
  השירות ניתן 24 שעות ביממה.

  התקשרו עכשיו !!!
 • מתי אמצא אהבת אמת ?
  האם הוא אוהב אותי ?
  כיצד אחזיר אלי את אהבת חיי ?
  אפשר לקבל ברכה למציאת אהבה ?
  האם הוא האחד ?
  האם הוא יחזור אלי ?
  כדאי לנו להיפרד ?
  למה הוא מתרחק ממני ?
  האם הטילו עליו כישוף ?
  כיצד ניתן להסיר כישוף ?
 • מתי אתחתן ?
  איך נשפר את הזוגיות שלנו ?
  האם בן/בת הזוג שלי מתאים לי ?
  איך אצא מהבדידות שלי ?
  מתי אמצא בן זוג ?
  איך אתמודד עם כאב הפרידה ?
  האם הוא בוגד בי ?
  האם היא בוגדת בי ?
  מהו התאריך הטוב ביותר עבורנו להתחתן ?
  אפשר לקבל ברכה לחיי הנישואין ?
 • האם אקבל קידום ?
  לאיזה תחום כדאי לי לפנות ?
  האם זה הזמן להחליף עבודה ?
  מהו התאריך המתאים לפתיחת העסק שלי ?
  האם כדאי לי לסגור עיסקה ?
  האם כדאי להתפטר ולפתוח עסק עצמאי ?
  איך אמצא את השותף הנכון ?
  האם השותף שלי מתאים לי ?
  האם תהיה לי ברכה בעבודה בחו"ל ?
  זה הזמן הנכון להרחיב את העסק ?
 • האם כדאי לפתוח עסק ?
  מתי אמצא עבודה ?
  האם אני ארויח ?
  איך אגרום לעסק שלי להצליח ?
  אפשר לקבל ברכה לפרנסה ?
  מהי הדרך הנכונה עבורי להצלחה כלכלית ?
  למה לא הולך לי ?
  כדאי לי לעזוב את מקום העבודה ?
  האם ההצעה שקיבלתי משתלמת ?
  האם אצליח במקום העבודה החדש ?
 • איך אתגבר על החרדות ?
  אילו סגולות יש לרפואה ?
  איך אוכל לצאת מדיכאון ?
  מדוע אינני מצליחה להיכנס להריון ?
  איך אכניס רוגע ושלווה לחיי ?
  איך אצליח לרדת במשקל ?
  מדוע אני חלשה כל הזמן ?
  כיצד אוכל להפסיק לעשן ?
  האם יש דרך להתגבר על כאב כרוני ?
  אפשר לקבל ברכה לריפוי ?
 • מיטב היועצים כאן לענות לכם על כל שאלה או בעיה,
  24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
   היועצים הכי טובים בישראל בתחומי: 
  האסטרולוגיה, נומרולוגיה, קבלה, תקשור וטארוט.
 
0
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק